Bidi Badu Melbourne Printed Jacket
- Kies je maat
-
Testrackets
Binnen Nederland en België bieden wij de mogelijkheid aan om rackets te testen. Je vindt alle beschikbare testrackets in de testracketcategorie.
Zo werkt het:
- Bestel maximaal 2 testrackets. Per testracket betaal je testkosten en borg.
- Na ontvangst kun je de testrackets maximaal 7 dagen testen.
- Stuur de testrackets na 7 dagen gratis retour via het retourportaal.
- Zodra je retour verwerkt is, betalen we de borg aan je terug.
Testkosten
Voor het testen betaal je een vaste test-and-try-fee van €7,50 per testracket.
Borg
We rekenen €50,- borg per testracket. Deze ontvang je volledig terug zodra de testrackets in goede staat zijn geretourneerd.
Veel plezier met testen!
- Opstaande kraag
- Ontworpen ter ere van het Australian Open
De Bidi Badu Melbourne Printed Jacket is een stijlvolle keuze voor elke tennisser die op zoek is naar een combinatie van comfort en functionaliteit. Dit jack is speciaal ontworpen ter ere van het Australian Open en biedt een moderne uitstraling die perfect past bij de sportieve levensstijl. De opstaande kraag zorgt voor extra bescherming en een strakke look, ideaal voor op en naast de baan.
Dit jack biedt de perfecte balans tussen stijl en bewegingsvrijheid, waardoor je je volledig kunt concentreren op je spel. De unieke print en het ontwerp maken het een opvallende toevoeging aan je tennisgarderobe. Of je nu traint of een wedstrijd speelt, dit jack ondersteunt je prestaties zonder in te leveren op comfort.