adidas Y-3 Match Skirt
- Kies je kleur
-
- Kies je maat
-
Testrackets
Binnen Nederland en België bieden wij de mogelijkheid aan om rackets te testen. Je vindt alle beschikbare testrackets in de testracketcategorie.
Zo werkt het:
- Bestel maximaal 2 testrackets. Per testracket betaal je testkosten en borg.
- Na ontvangst kun je de testrackets maximaal 7 dagen testen.
- Stuur de testrackets na 7 dagen gratis retour via het retourportaal.
- Zodra je retour verwerkt is, betalen we de borg aan je terug.
Testkosten
Voor het testen betaal je een vaste test-and-try-fee van €7,50 per testracket.
Borg
We rekenen €50,- borg per testracket. Deze ontvang je volledig terug zodra de testrackets in goede staat zijn geretourneerd.
Veel plezier met testen!
- Met elastische tailleband
- Ontworpen ter ere van het US Open
De adidas Y-3 Match Skirt is een stijlvolle keuze voor elke tennisser die op zoek is naar een combinatie van mode en functionaliteit. Deze rok, onderdeel van de Match-lijn, is speciaal ontworpen ter ere van het US Open. De elastische tailleband zorgt voor een comfortabele pasvorm, zodat je je volledig kunt concentreren op je spel.
Dit kledingstuk biedt de perfecte balans tussen stijl en bewegingsvrijheid, waardoor het ideaal is voor intensieve sportactiviteiten. De rok is ontworpen om je prestaties te ondersteunen zonder in te leveren op comfort. Een must voor elke tennisser die waarde hecht aan kwaliteit en design.