adidas Freelift-ergo Heren Teamkleding
Testrackets
Binnen Nederland en België bieden wij de mogelijkheid aan om rackets te testen. Je vindt alle beschikbare testrackets in de testracketcategorie.
Zo werkt het:
- Bestel maximaal 2 testrackets. Per testracket betaal je testkosten en borg.
- Na ontvangst kun je de testrackets maximaal 7 dagen testen.
- Stuur de testrackets na 7 dagen gratis retour via het retourportaal.
- Zodra je retour verwerkt is, betalen we de borg aan je terug.
Testkosten
Voor het testen betaal je een vaste test-and-try-fee van €7,50 per testracket.
Borg
We rekenen €50,- borg per testracket. Deze ontvang je volledig terug zodra de testrackets in goede staat zijn geretourneerd.
Veel plezier met testen!
Kenmerken adidas Walk On Jacket:
- Gerecycled materiaal
- Opstaande kraag
- Reguliere pasvorm
Kenmerken adidas Walk On Pant:
- Met elastische tailleband
- Type Broek: Lange Broek
Kenmerken adidas Ergo 9 Inch Short:
- Met elastische tailleband
- Type Broek: Short
Kenmerken adidas Freelift Tee:
- Type kraag: Ronde hals
- Kleur: Oranje
De adidas Freelift-ergo Heren Teamkleding biedt een complete set voor de sporter die waarde hecht aan stijl, comfort en duurzaamheid. Deze bundel bevat het adidas Walk On Jacket, een veelzijdig jack met een opstaande kraag dat is gemaakt van gerecycled materiaal, en een reguliere pasvorm die bewegingsvrijheid biedt. Daarnaast is er de adidas Walk On Pant, een lange broek met een elastische tailleband, perfect voor zowel sportieve als ontspannen momenten.
De set wordt gecompleteerd met de adidas Ergo 9 Inch Short en de adidas Freelift Tee. De short biedt bewegingsvrijheid en comfort dankzij de elastische tailleband en een 9-inch lengte, terwijl het T-shirt met zijn ronde hals en opvallende oranje kleur een eigentijdse uitstraling heeft. Deze kledingcombinatie van de Freelift en Gameset-lijnen biedt sporters een uitgebalanceerde mix van functionaliteit en stijl, ideaal voor elke sportieve uitdaging.